Disaini oma unistuste kamin

Tuli toob soojust ja hubasust. Paraku elab enamus meist tingimustes, kus traditsioonilist puuküttega kaminat ei ole võimalik paigaldada, sest korstent saab ehitada ainult väga piiratud juhtudel. Isegi, kui korstan ehitamine on tagantjärele teostatav, on see väga kulukas ja maksb juba ise rohkem kui üks korralik ökokamin. Ökokamina ehk biokamina eeliseks on soodne hind, puhas põlemine (ei ole tuhka ega puuprahti), annab palju soojust (kogu soojus jääb tuppa), kuid peamine - võimalus kasutada kamina ehitamiseks peaaegu kõiki ehitus- ja viimistlusmaterjale. Viimane on väga oluline, sest see annab võimaluse kamin integreerida peaaegu kõikidesse kohtadesse ning kasutada samu materjale, mida olete sisekijunduses juba kasutanud. Lõpptulemusena saame koos valmistada kõigile sobiva kamina lahenduse, mida veel mõni aasta tagasi ei olnud võimalik teostada.

Võtmeteguriks, mis võimaldab meil pakkuda unikaalseid erilahendusi, on Noa Home Estonia välja arendatud ja Eestis toodetud bioetanoli põletid. Lisaks põletitele valmistame ka kõik teised kamina detilid käsitööna vastavalt tellimusele meie Paide tehases. Iga kamin on hoolega valmistatud ja viimistletud vastavalt kliendi soovile, mis tagab ka tellijate rahulolu. Kui Teil on kodus vana kamina kolle, mida ei saa või ei taheta enam kasutada puude põletamiseks, saame Teile valmistada biopõleti, mis asendab küttepuid. Saate ise valida põleti kuju, suuruse, värvi ja võimsuse vahel.

Kuna ökokaminad on veel paljudele uudne tehnoloogia, siis tahame igati olla abiks Teie kamina valiku tegemisel. Meie kodulehelt leiate TEHTUD TÖÖD rubriigist mitmeid näiteid juba valmistatud kaminatest. Täpsema sooviga palume juba meiega ühendust võtta. Leiame sobiva aja ja tuleme tasuta kohale et Teile sobiv lahendus välja pakkuda. Helistage või kirjutage julgesti!