Bioetanol

Bioetanol on kaminale sama, nagu autole bensiin. Selle kvaliteedist sõltub Teie kamina töö, turvalisus ja lõhnata põemine. Turul liigub erineva kvaliteediga bioetanoli ja etanolitooteid. Enamus müügil olevatest etanoisegudest ei ole mõeldud kaminas põletamiseks, vaid on tehniliseks otstarbeks, näiteks külmutusseadmetes kasutamiseks. Need vedelikud sisaldavad liga palju lisaaineid, mis põlemisel tekitavad ebameeldivat lõhna. Kuna Eestis ei ole veel välja arenenud biokaminate ja nende tarvikute tööstusharu, siis kvaliteetse bioetanoli müüjaid väga haruldased. Reeglina on imporditud kvaliteetse bioetanoli hind väga kõrge.

Noa Home Estonia on aastaid valmistanud biokaminaid tellimustööna ja vahendanud ka Euroopa tuntuimate kaminavalmistajate toodangut. Sellega seoses oleme kasutanud ja testinud üle tosina teiste kaminavalmistajate poolt tarnitavaid küttevedelike ja aidanud ka bioetanoli põlemisomadusi muuta teatud efektide saavutamiseks. Enamus kasutatud vedelikest on siiski liiga kallid Eestis müümiseks ja mitmed ei vasta kvaliteedi nõuetele.

Kuna valmistame ise põleteid ja kaminaid, siis on meie jaoks eriti oluline, et kaminas saaks kasutada ka parimat küttevedeliku mõistliku hinnaga. Koostöös valmistajatega oleme leidnud koostise, mis tagab meie klientidele puhtaima ja kõrgeima konsentratsioniga bioetanoli saadavuse. Meie kütuses on bioetanoli osakaal vähemalt 98% ja vältimatute lisaainete osakaal on nii madal, et see ei tekita mingit lõhna ega põlemise probleemi. Vaatamata parimale kvaliteedile on meie küte saadaval väga soodsa hinnaga.

Noa Home Estonia poolt müüdav bioetanol on saadaval 4, 5 ja 10L kanistrites, hind sõltub ostetud kogusest. 

5L kanister maksab 12,5 eur + k/m. Alates 10L Tallinna piires tasuta kohaletoimetus!

Üle Eesti soodne saatmisvõimalus.